لينكهاي روزانه


در خبرنامه استاد آن لاين عضو شويد


بازديد كنندگان

 

 

استاد آن لاين با طرح و قالب جديد

سايت جديد استاد آن لاين آماده شد و هم اكنون در حال تكميل است،متاسفانه طي چند روز گذشته مشكلاتي در سرور به وجود آمد و رفع گرديد . در سايت جديد قسمتهايي همچون اتاق مباحثه ، آموزش الكترونيكي كه با آدرس http://elearning.etvto.ir قابل دسترسي مي باشد ، پرسش و پاسخ ، كتابهاي الكترونيكي و ... اضافه گرديد و هم اكنون تيم در حال تكميل و بروز رساني اين قسمتها مي باشد .

با توجه به ضرورت استاندارد سازي سايت مبتني بر استاندارد scorm ، قسمت نمايش روش كار به روز گرديد و همچنين به زودي شاهد قسمت تمرين خواهيد بود كه كاربر با شبيه سازي محيط قادر خواهد بود مهارت خود را پس طي آموزش ارزيابي نمايد . همچنين به زودي تيم قسمت Livedocs را ارائه مي نمايد تا كاربران سريعتر به محتواهاي موجود در سايت دسترسي داشته باشند .

مشتاقانه پذيراي انتقادات و پيشنهادات شما كابران گرامي هستيم . vlearning@etvto.ir

استاد آنلاين

با گسترش روزافزون آموزش الكترونيكي و اضافه شدن جديدترين تكنولوژي هاي آموزش الكترونيكي در گروه تخصصي آموزش مجازي ( استاد آن لاين ) بر آن شديم تا امكانات جديدي را به اين مجموعه اضافه نمائيم .

در همين راستا سايت استاد آن لاين به ساختار جديد خود انتقال يافت و امكانات جديدي همانند اتاق مباحثه ، مقالات آموزشي ، خبرنامه استاد آنلاين ، لينكهاي روزانه ، پرسش و پاسخ و ... به مجموعه وب سايت اضافه گرديد .

ما مشتاقانه پذيراي انتقادات و پيشنهادات شما عزيزان هستيم .

 

گروه تخصصی آموزش مجازی (ostadonline)


یاد گیری الکترونیکی

در حال حاضر انقلاب تكنولوژي عميقاً نحوه تفكر عمل و بسياري از فرآيندهاي كاري را در زندگي ما تغيير داده است . تحولات بزرگ جامعه بشري ، ما را به سويي مي كشاند كه آموزش مجازی امري اجتناب ناپذير خواهد شد و گاهاً ميتوان در اين عرصه فرصتهايي را يافت كه نتيجه فرآيند آموزش را غني تر نموده و چه بسا با در اختيار گرفتن امكانات كمك آموزشي ديداري و شنيداري پيشرفته در اين نوع آموزش ، دروس و ارائه مطالب را بسيار جذاب تر كرد .

ادامه ...كارآموزان برتر

نمره شهر دوره انتخابی نام
85 of 100 ------- آشنايي با مفاهيم و اصطلاحات اينترنتي فرزاد كريمي
80 of 100 ------- Word فرزاد كريمي
80 of 100 ------- آموزش اينترنت حسين كهن
80 of 100 ------- مهارت هاي رفتاري فرزاد كريمي

ادامه ...

 

كليه حقوق اين سايت متعلق به مركز تحقيقات فناوري و آموزش مي باشد. - طراحي : واحد اموزش مجازي