نرم افزار هاي مورد نياز

 اينترنت اكسپلورر ، ie7 و بالاتر [Microsoft Internet Explorer]
اين نرم افزار معمولا بر روي همه رايانه هاي داراي سيستم عامل ويندوز نصب شده است جهت به روز رساني مي توايند بر روي يكي از لينك هاي زير كليد كرده و پس از دانلود آن را اجرا نمائيد.

1- براي ويندوز XP

2- براي ويندوز 2003

3- براي ويندوز Vista و 7 و 2008


مرورگر فاير فاكس
اين نرم افزار براي نمايش صفحات وب استفاده مي شود
. براي دانلود نرم افزار مي توايند بر روي نشان دريافت برنامه ، كليك كرده و آن را اجرا نمائيد.

 


مرورگر كروم

اين نرم افزار براي نمايش صفحات وب استفاده مي شود
. براي دانلود نرم افزار مي توايند بر روي نشاندريافت برنامه ، كليك كرده و آن را اجرا نمائيد.
 


 

 Adobe Acrobat Reader نسخه 8 يا بالاتر
براي مشاهده مقالات و كتابهايي كه با فرمت pdf ارائه شده اند مي‌بايست از نرم افزار
Adobe Acrobat reader استفاده نمود. براي دانلود نرم افزار مي‌توانيد بر روي نشان دريافت برنامه كليك كرده و آن را اجرا نمائيد.


 Adobe Flash Player 10.0 يا نسخه بالاتر
در بعضي از صفحات از فايلهاي فلش استفاده شده است براي ديدن اين صفحات لازم است Adobe Flash Player نسخه 10 يا بالاتر برروي سيستم نصب گردد.براي نصب برنامه در مرورگر اينترنت اكسپلورر بر روي دريافت برنامه و ساير مرورگرها بر روي دريافت برنامه كليك كرده، برنامه را دانلود و آن را اجرا نمائيد.

نصب فونت ها [Setup Font]
نظر بر اينكه در برخي از كتابها، مقالات و صفحات وب از فونتهاي خاصي استفاده شده است ؛ لذا براي مشاهده كامل آنها بايد فونت‌ها به طور كامل نصب شود. براي دانلود نرم افزار مي‌توانيد بر روي  دريافت برنامه كليك نموده و آنرا اجرا نمائيد.
 

 Virtual Clone Drive 
در كتابخانه برخي از سي‌دي‌ها و نرم افزار‌ها بطور كامل و بصورت ايميج ارائه شده‌ (مانند فرمت‌هاي
iso,cue,nrg) و براي دسترسي به آنها بايد virtual clone drive بر روي سيستم نصب باشد براي دانلود اين نرم افزار ميتوانيد بر روي دريافت برنامه كليك نموده و سپس آنرا اجرا نماييد.

 Winrar 4.1 
جهت مشاهده‌ي فايل‌هاي
فشرده (rar,zip, ...)مي‌توان از اين نرم افزار استفاده كرد. براي دانلود اين نرم افزار ميتوانيد بر روي دريافت برنامه كليك نموده و سپس آنرا اجرا نماييد.


 RealPlayer نسخه 10 يا بالاتر
اين نرم افزار جهت اجراي فايل‌هاي صوتي و تصويري است. براي دانلود اين نرم افزار مي توانيد بر روي دريافت برنامه كليك نموده و سپس آنرا اجرا نماييد.
 

  Real_Alternative نرم افزار 

اين نرم افزار جهت اجراي فايل‌هاي صوتي است براي دانلود نرم افزار مي‌توانيد بر روي  Description: دريافت برنامهكليك نموده و سپس آنرا اجرا نماييد.


 

 KLite Codec Pack 
برخي از فايل هاي صوتي و تصويري موجود در کتابخانه، از Codec هاي خاصي استفاده مي کنند که ممکن است بر روي کامپيوتر شما نصب نباشند. براي دانلود نرم افزار بر روي دريافت برنامه كليك نموده و سپس آنرا اجرا نماييد.

 Flv player 
اين نرم افزار جهت اجراي فايل‌هاي صوتي و تصويري است. براي دانلود اين نرم افزار مي‌توانيد بر روي دريافت برنامه كليك نموده و سپس آنرا اجرا نماييد.

 


با توجه به حجم بسيار فراوان محتوا ، امكان اشكال در لينكها متصور است ، خواهشمند است در صورت مشاهده هر نوع اشكال با تهيه كنندگان تماس بگيريد.
info@dla.ir